Bursa
Çok Bulutlu
18.6°

Eda Taşpınar'dan aşk itirafı 'Çukur'dan

MAGAZİN , 18 Ağustos 2020 Salı, 18:06

Sosyetik güzel Eda Taşpınar önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Taşpınar, 'Çukur' dizisinde rol alan oyuncu Çağrı Atakan ile birlikte olduğu iddialarına, "Evet, doğru. 1,5 aydır beraberiz." diyerek yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu

Eda Taşpınar'dan aşk itirafı 'Çukur'dan

Pandemi nedeniyle bu yaz Yunanistan'a gidemeyen ve tatilini Alaçatı ile Bodrum'da geçiren Eda Taşpınar, önceki gün Bebek'teydi. Sosyetik isim, bir mekanda arkadaşlarıyla buluşup kahve içti. Taşpınar, mekandan çıktıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Eda Taşpınar, "Tatil bitmedi, birkaç günlüğüne İstanbul'a geldim" dedi. Her yıl Yunanistan'ın Mikonos Adası'nda tatil yapan sosyetik güzel, pandemi nedeniyle Ege sahillerinde tatil yapmak zorunda kaldığını söyledi. Taşpınar, "Sınırlar açılmadığı için tatil rotamı değiştirmek zorunda kaldım. Çeşme ve Bodrum da güzel" dedi.

'Çukur' dizisinde Remzi karakterini canlandıran Çağrı Atakan ile aşk yaşadığı iddialarına yanıt veren Eda Taşpınar, "Doğru, beraberiz. 1,5 ay gibi bir zaman oldu" dedi. Atakan ile ilişkilerini güzel gittiğini söyleyen Eda Taşpınar, "Alaçatı'da başladı, gayet çok keyifliyiz" şeklinde konuştu.