Bursa
Çok Bulutlu
21.5°

Ebru Şallı: Meleğim her gece ettiğim duayı kabul et

MAGAZİN , 22 Ağustos 2020 Cumartesi, 16:28

Eski manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, 16 Nisan'da yaşamını yitirmişti. Şallı, dün kolunda oğlu Pars'ın yaptığı bileklikle fotoğrafını paylaştı. Şallı fotoğrafa, 'Meleğim her gece ettiğim duayı kabul et, bekliyorum... Çok özledim melek kokulum' notunu düştü

Ebru Şallı: Meleğim her gece ettiğim duayı kabul et

Oğlunu kaybettik sonra eve kapanan ve zor günler geçiren Ebru Şallı, temmuz ayında eşi Uğur Akkuş, Akkuş'un ilk evliliğinden olan çocukları ve oğlu Beren ile Bodrum tatiline çıktı. Ebru Şallı 15 Ağustos'ta eşi Uğur Akkuş'un 36. yaş gününü kutladı.

Şallı, birlikte verdikleri pozu paylaşıp "En mutlu yaşın olsun aşkım. Meleğimin uğuristanı" notunu düşmüştü. 4 ay önce kaybettiği oğlu Pars'a 'meleğim' diyen Ebru Şallı'ya eleştiri yağdı. Ebru Şallı, "Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez. Ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar" diye isyan etti.

Ebru Şallı, dün kolunda oğlu Pars'ın yaptığı bileklikle fotoğrafını paylaştı. Şallı fooğrafa 'Meleğim her gece ettiğim duayı kabul et, bekliyorum...' notunu düştü.

Ebru Şallı daha sonra ise oğlu ile Bodrum'da çekilen fotoğrafını 'Çok özledim melek kokulum' notuyla sayfasında yayınladı.