Bursa
Çok Bulutlu
21.9°

DOSAB'dan Bursaspor'a 1 milyon TL

BURSASPOR , 17 Ocak 2020 Cuma, 12:23

Bursaspor için başlatılan "Yeniden Büyük Bursaspor" kampanyasına Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) sanayicileri ilk etapta 1 milyon TL (10 bin adet forma) ile katılım sağladı.

DOSAB'dan Bursaspor'a 1 milyon TL

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ersan Özsoy, DOSAB sanayicileri olarak, loca ve kombine kampanyasından forma satışına Bursaspor'a destek için bugüne kadar daima en ön sıralarda olduklarını hatırlattı. Özsoy şunları söyledi: "Bizler, halen Bursaspor A Takımının kullandığı özel yapım otobüsü, kurumsal localardan ilkini, kombine bilet kampanyasından 2.250 adet kombineyi, Vakıfköy Orhan Özselek Alt Yapı Tesisleri'ne spor salonu yapılması gibi kampanyalarda katkı koyduk ve koymaya devam ediyoruz.

'1 MİLYON TL RAKAMI ARTACAK'

BTSO öncülüğündeki Yeniden Büyük Bursaspor Kampanyası'ndan elde edilen kaynakla ara transfer döneminde kadromuzu güçlendirip ilk hedefimiz olan Süper Lige çıkacağımıza inanıyoruz. Bursaspor'un ve Bursa'nın yeri Türkiye Süper Ligidir. Takımımızı ve şehrimizi layık olduğu yere taşımak için DOSAB'lı sanayiciler olarak yine en ön saflarda katkı koyuyoruz. Açılan kampanya hesaplarına, bizlerin çağrısı ile sanayicilerimizin ilk etaptaki katkısı 1 milyon lirayı aştı. DOSAB Yönetimi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu rakam önümüzdeki günlerde artarak devam edecektir.

TARAFTARA ÇAĞRI, TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULARA GÜVEN

Bu vesileyle Bursa'ya gönül veren tüm iş insanlarımızı ve büyük Bursaspor taraftarımızı BTSO'nun öncülüğündeki Yeniden Büyük Bursaspor Kampanyası'na katılarak takımımıza destek olmaya davet ediyoruz. Taraftarımızın, ligin ikinci yarısında ceza getirmeyen küfürsüz desteğinin artarak süreceğine; teknik heyet ve futbolcularımızın da Bursaspor'u Süper Lige taşıyacak sonuçlara imza atacağına gönülden inanıyoruz."