Bursa
Parçalı Bulutlu
25.1°

Doğuş: Müzik piyasası çok kötü

MAGAZİN , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 11:29

Şarkıcı Doğuş, Azeri eşi Xosqedem Hidayetqizi ve çocukları ile birlikte Bebek'te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Doğuş, "Ben baba olmayı eskiden çok istiyordum ama sonradan istememeye başladım çünkü bu iğrenç dünyaya evlat getirmek zor bir işti. Şükürler olsun aslan gibi bir eşim oldu ve o beni ikna etti" dedi

Doğuş: Müzik piyasası çok kötü

Şarkıcı Doğuş, Azeri eşi Xosqedem Hidayetqizi ve çocukları ile birlikte Bebek'te objektiflere takıldı. Bu sene yaz ayında çok tatil yapamadıklarını söyleyen Doğuş, "Çocuklarla bol bol hava alıyoruz" dedi.

Yeni albümü hakkında konuşan Doğuş, "Albüm güzel gidiyor. Pandemi olmasına rağmen iş de alabiliyorum. Eylül sonuna kadar 6 iş aldım, bakalım" ifadelerini kullandı. Muhabirler, evlenmeden önce çocuk sahibi olma isteğini her defasında dile getiren şarkıcıya, babalık duygularını sordu.

Doğuş, konuyla ilgili, "Ben baba olmayı eskiden çok istiyordum ama sonradan istememeye başladım çünkü bu iğrenç dünyaya evlat getirmek zor bir işti. Şükürler olsun aslan gibi bir eşim oldu ve o beni ikna etti" şeklinde konuştu. Son dönemdeki müzik piyasası hakkındaki görüşleri sorulan şarkıcı, "Bence hiç yorumlamayayım çünkü müzik piyasası çok kötü" dedi.

Önümüzdeki günlerde Azerbaycan'a geri döneceklerini belirten Doğuş ve eşi, gazetecilere teşekkür ederek ailece parktaki yürüyüşlerine devam etti.