Bursa
Parçalı Bulutlu
21.5°

Doğum gününde öyle bir hediye istedi ki...

MAGAZİN , 27 Haziran 2020 Cumartesi, 14:53

Sefirin Kızı'nın yıldızı oyuncu Uraz Kaygılaroglu, sosyal medya hesabından ailesine ve sevenlerine seslendi. Doğum gününde hediye istemediğini söyleyen Kaygılaroglu, kanser hastası çocuklara destek istedi.

Doğum gününde öyle bir hediye istedi ki...

Star TV'nin sevilen dizi Sefirin Kızı'nda Gediz karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran'da doğum günü olduğunu söyleyerek, alkışlanacak bir harekete imza attı. Hediye istemeyen oyuncu, kanser hastalarına ve ailelerine destek olmak için çağrı yaptı.

Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaşımı şöyle: "Sevgili ailem ve dostlarım. 30 Haziran benim doğum günüm ancak sizlerden hediye ya da kutlama beklemiyorum. Hepimizin kendine dönüp, içimizdeki iyiliği paylaşma arzusunun olduğu şu günlerde sizlerden minik bir iyilik istiyorum. İyilik Paylaş sosyal bağış platformu üzerinden Kansersiz Yaşam için bir kampanya açılmasına vesile oldum. Büyük veya küçük fark etmeksizin, yapacağınız bağışlar, kanser hastası çocuklarımızı çok sevindirecek. İyiliği paylaşalım ve elimizden geldiğince destek olalım. Kampanya linkini profilime bırakıyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim..

Gediz Ağa karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu'nun Sefirin Kızı setinden fotoğrafları...