Bursa
Açık
17.9°

Dernekten EYT'lilere duyuru

GÜNCEL , 31 Ocak 2020 Cuma, 19:56

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği, illerdeki kaderdaşlarına çağrıda bulundu.

Dernekten EYT'lilere duyuru

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(EYTSYDD), tüm Türkiye'de derneklerin kurulması amacıyla hak arayan dostlarına çağrıda bulundu.

Başta Bursa olmak üzere, İstanbul,Bilecik,İzmir,Ankara,Eskişehir,Kocaeli, Gebze,BDS(BOLU-DÜZCE-SAKARYA),Trakya, Çerkezköy, Çorlu, Çanakkale, Karabük, Manisa, Samsun, Antalya, Çanakkale, Kayseri, Trabzon, Adana ve Çorum'da dernek açılışı gerçekleştirildi.

EYTSYDD'den yapılan çağrıda, "21 Dernegimizi kurduk ve hakkım diyen arkadaş elini taşın altına koydu sorumluluk aldılar. Diger 60 ilimizde mücadele eden sorumluluk alıp EYT Dernegimizi kurmaları için çaba gösteren illerimiz haricinde ses vermeyen hakkı için ses vermeyip ben burdayım demeyen illerimiz var. Biz hak davamız için yola çıkan bir avuç insanken bugün bütün ülkemizde var olanlarız. Hadi ses vermeyen iller şimdi gasp edilen hakların için ses verme zamanı hakkım için bende varım ve elimi taşın altına koyup sorumluluk almak isterim diyorsan Alper Özüpak (0532 612 65 75) Eşref Daşgüleç (0531 606 60 26) İle iletişime geçip hep beraber haklarımız ve çocuklarımızın gelecegi için mücadeleye bende varım diyen arkadaşlarımızın sorumluluk almasını bekliyoruz Şimdi davamıza sahip çıkma zamanı!" dedi.