Bursa
Açık
33.4°

Deniz Seki Bursa'da çocuk özlemini itiraf etti

MAGAZİN , 10 Aralık 2019 Salı, 23:30

Ünlü sanatçı Deniz Seki, "Biraz Sezen, Biraz Ben Deniz Seki" konser turnesinin ikincisi için Tayyare Kültür Merkezi'nde sahne aldı. Seki; "Bir gün bir kızım olursa adını Masal koyacağım." diyerek çocuk özlemini itiraf etti.

Deniz Seki Bursa'da çocuk özlemini itiraf etti

Deniz Seki'nin "Biraz Sezen, Biraz Ben Deniz Seki" adlı konser serisi, 4 Aralık'ta İstanbul'da açılışı yaptı. Bu akşam Tayyare Kültür Merkezi'nde konser turnesinin ikincisi için sahne alan Seki, şarkı aralarında seyirciler ile sohbet etti. Dinlemeye gelenler arasında küçük hayranı Masal'ı görünce çocuk özlemini itiraf etti. Seki; "Çocuk konusunda biraz geç kaldım ama tıp bu konuda ilerledi. Eğer bir gün bir kızım olursa adını Masal koyacağım. Senin gibi güzel bir masal olacak." diye konuştu.

SEZEN AKSU'YU SAHNEDE YAŞATTI

Ünlü sanatçı, konserine Sezen Aksu'nun unutulmaz eserlerinden "Kaybolan Yıllar" şarkısı ile başladı. Seki, en sevdiği Sezen Aksu şarkılarının yanı sıra söz ve müziği kendisine ait eserleri seslendirdi.

Şarkı aralarında seyirciler ile sohbet etmeye devam eden Seki; "Normalde oturarak şarkı söylemeyen biriyimdir. Ancak konser konsepti "Biraz Sezen Biraz Ben Deniz Seki" olunca Sezen Aksu'yu gözünüzde canlandırmak istedim. Onun şarkılarını sadece söylemek yetmiyor sahnede, onun ağırlığını da hissettirmek gerekiyor. Madem böyle bir turneye başladım, konseptimi de Sezen Aksu gibi yapıyorum." dedi.

KONSER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ