Bursa
Açık
15.5°

Deniz Erten Bursalı okuyucularıyla buluştu

MAGAZİN , 11 Ocak 2020 Cumartesi, 16:57

Birçok ünlü şarkının söz yazarı ve kitaplarıyla da adından söz ettiren, Türkiye çapında ünlü ve sevilen yazar Deniz Erten "1. Seminer: Neden simülasyondasın?" adlı söyleşisiyle Crowne Plaza Otel'de okuyucuları ve takipçileriyle buluştu.

Deniz Erten Bursalı okuyucularıyla buluştu

Teoman, Murat Boz, Hadise, Gökhan Özen, Burcu Güneş, Demet Akalın gibi birçok sanatçıya şarkı sözü yazan ve yine birçok kitabın yazarı olan Türkiye çapında tanınan ünlü yazar Deniz Erten, Atölye Cihangirli'nin organizasyonu ile Bursalılarla buluştu.

1. Seminer: Neden simülasyondasın? Ve neden uyanman gerek? Hakikat İlmi perspektifinden, Deniz Erten isimli söyleşisi ile insanların içsel yolculuklarında nedenleri aradığı söyleşi yoğun ilgi gördü.

Çıkarmış olduğu "İşaret-Uyanış" kitap serisi ile okuyuculara bambaşka bir duygu düşünce yaşatan Erten, Din, tasavvuf, ilim, bilim ve teknolojiyi birbiri ile harmanlayarak dinleyicilere anlatan Deniz Erten, bilimle dinin aslında ne kadar iç içe olduğunu, Allah'ın her an uyanmamız için bize mesajlar yolladığını ve bizi sürekli doğruyu bulmamız için uyardığını ifade etti.

Ünlü sunucu Seray Sever'in de katıldığı söyleşi 4 saat sürdü.