Bursa
Açık
7.1°
enBursa Haber

Demetlerin arasındaki savaş alevlendi!

MAGAZİN , 21 Şubat 2018 Çarşamba, 07:53

Demet Şener ve Demet Akalın arasındaki savaş yıllar sonra alevlendi. Şener avukatı aracılığıyla eski eşi İbrahim Kutluay ile yıllar önce evliliğin eşiğinden dönen ünlü şarkıcıya dava açacağını açıkladı.

Demetlerin arasındaki savaş alevlendi!

Demet Şener ve Demet Akalın önceki gün aynı mekânda karşılaştı. Mekan çıkışı "Demet Hanım'la selamlaştınız mı" sorusunu Şener, "Demet Akalın'ı tanımıyorum, neden selam vereyim" diye yanıtladı.

Akalın da eski mankenin sözlerine sert bir yanıt verdi: "Ona bir teşekkür borçluyum. Ben çoluklu çocuklu, dul ve işsiz güçsüz kalabilirdim seneler sonra." Bu sözlerin ardından Demet Şener'in avukatı Aslı Hatemi şarkıcıya dava açacaklarını belirtti: "Müvekkilim ne dul ne de işsizdir. Müvekkilim dul olsa idi dahi hiç hoş olmayan bir beyandır. Gerçeği yansıtmayan bu polemik ile ilgili hukuki yollara başvuracağız. Demet Şener ne yuva yıkmıştır ne de herhangi birini başkasının elinden almıştır. Son olarak kimin ne zaman dul, işsiz ve çoluklu çocuklu kalacağı da sadece Allah'ın takdir edeceği bir durumdur."

Demet Şener, Akalın'ın sözleri için "Hiç tanımadığım bir insan diyorum. Her yere çekiliyor. Zaten malzeme arıyor karşı taraf" yorumunu yaptı.