Bursa
Açık
29.6°

Defne Samyeli'yi sinirlendiren soru: 'Çok Ayıp'

MAGAZİN , 16 Haziran 2020 Salı, 18:09

Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli, geçtiğimiz gün annesi Sendegül Samyeli ile birlikte Nişantaşı'nda bir hastane çıkışı görüntülendi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Samyeli, "Cem Bey ile ayrılma nedeniniz Umut Evirgen mi?" sorusuna sinirlendi

Defne Samyeli'yi sinirlendiren soru: 'Çok Ayıp'

Defne Samyeli, önceki gün Nişantaşı'nda annesi Sendegül Samyeli ile birlikte hastane çıkışı objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde işletmeci Umut Evirgen ile oyuncu Tuba Büyüküstün, yollarını ayırmıştı. Bunun üzerine Evirgen ile adı aşk dedikodularına karışan Defne Samyeli, muhabirlerin "Tuba Hanım'ın Umut Bey'den ayrılma sebebi siz misiniz?" sorusuna sinirlenerek şu şekilde cevap verdi:


"ÇOK AYIP!"

Benimle ilgili sorular soracaksanız duracağım? Devam edelim, şimdi bunlar ne alaka? Benim dışımdakileri soracaksanız anlaşma bozuluyor. Çok ayıp! Sizlere böyle soruları yakıştıramıyorum. Anneciğim gelir misin? Buradan hemen gidelim. Dünyanın gündemi değişti, sizin gündeminiz değişmedi. Aşkolsun annem yanımdayken sizinle şurada durmuş konuşurken, sorduğunuz sorulara bakın.