Bursa
Çok Bulutlu
7.1°

Cumhurbaşkanı ocak başında

GÜNCEL , 28 Nisan 2019 Pazar, 09:26

Bodrum'da tatil yapan Ukrayna'nın yeni Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenskiy, ailesiyle gittiği retoranda ocakbaşına geçerek et pişirdi

Cumhurbaşkanı ocak başında

Muğla'nın Bodrum ilçesinde tatilini sürdüren Ukrayna'nın yeni Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenskiy, ailesiyle şehir merkezinde bir restoranda yemek yedi. Zelenskiy'nin işletmenin ocakbaşında et pişirdiği andaki mutluluğu fotoğraf karesine yansıdı

Bodrum'un Güvercinlik Mahallesi'ndeki beş yıldızlı bir otelde tatilini sürdüren Ukrayna'nın yeni Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenskiy, gündüz saatlerinde otelde zaman geçirdi.

Akşam üzeri otelden çıkış yapan Zelenskiy ve ailesi, Bodrum Milta Marina içerisindeki "Neyzar'ın Yeri Marina Bistro Ocakbaşı" isimli işletmeye geldi. Yoğun güvenlik önlemleri altında işletmeye gelen Zelenskiy ve ailesi, burada et ürünlerinden oluşan özel bir menüden yemek yedi.

İşletme yetkilileriyle de keyifli zaman geçiren Ukrayna Cumhurbaşkanı, bir ara ocakbaşına geçerek et pişirdi. Zelenskiy'nin gecede oldukça keyifli olduğu fotoğraf karesine de yansıdı. AA'nın haberine göre; Zelenskiy ve ailesi daha sonra koruma araçları eşliğinde işletmeden ayrıldı. Zelenskiy'nin çıkışı sırasında görüntü çekilmesine izin verilmedi.