Bursa
Açık
7.2°
enBursa Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Bursa'da

BURSA , 04 Ağustos 2019 Pazar, 08:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim sonrası teşekkür turlarına Bursa'dan başlıyor. Erdoğan, Bursa'da iki önemli açılış yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Bursa'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6.5 ay aradan sonra Bursa'ya geliyor.

31 Mart yerel seçimleri öncesi 15 Şubat'ta seçim mitingi için Bursa'ya gelen Erdoğan, seçim sonrası teşekkür turlarına Bursa'dan başlıyor.

BURSA TRAFİĞİNE ERDOĞAN AYARI

Cumhurbaşkanlığı'nın resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Erdoğan'ın Bursa programı şöyle:

15:00 Bursa Şehir Hastanesi ve İstanbul-İzmir Otoyolu Ortak Açılış Töreni (Bursa-İzmir Otoyolu "Badırga Mevkii")

18:00 Bursa Şehir Hastanesi'ni Ziyaret

19:00 AK Parti Bursa İl Başkanlığı Teşkilat Yemeği (Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi)

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehir Hastanesi ve İstanbul-İzmir Otoyolunun açılış töreninde Otoyol Bursa Batı çıkışı-Badırga mevkiinde Bursalılara seslenecek.

ÜCRETSİZ SERVİS

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı toplu açılış törenine katılmak isteyen vatandaşlar için kentin pek çok noktasından ücretsiz servis kaldırılacak. Servisler saat 14:30'da belirlenen noktalardan hareket edecek.

AK Parti il ve ilçe başkanlıkları ile Kent Meydanı'ndan da ücretsiz kaldırılacak olan servisler saat 14:00 itibariyle yola çıkacak.

KABİNENİN YARISI BURSA'DA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa ziyaretine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Ulşatıma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan da katılacak.