Bursa
Çok Bulutlu
6.7°
enBursa Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Bursa'da

BURSA , 11 Haziran 2018 Pazartesi, 08:22

Bursa'da 24 Haziran öncesi seçim mitingleri devam ediyor. Bursa'nın bugünkü konuğu Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Bursa'da

Cumhurbaşkanı ve AK PARTİ Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.30'da Atatürk Stadyumu Meydanı'nda düzenlenecek seçim mitinginde Bursalılara seslenecek.

Miting için Atatürk Stadyumu Meydanı'nda hazırlıklar gece boyu devam etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atıcılar Spor Kompleksinde verilecek iftarda da STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlarla buluşacak.

BU YOLLARA DİKKAT

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Atatürk Stadyumu Meydanında yapacağı miting nedeniyle Stad Caddesi Merinos Kavşağı ile Stad Kavşağı arası iniş ve çıkışı, Stad Kavşağından Beşikçiler Kavşağı arası Çekirge gidiş istikameti ve Çekirge Caddesinden Stad Kavşağına geliş kısmı Hamzabey Kavşağından itibaren güzergahlar yaya ve araç trafiğine kapatılacak. Altıparmak caddesinden gelip Çekirge istikametine devam edecek araçlar Beşikçiler ile Stadyum Kavşağı arası geliş şeridinden trafik akışı sağlanacak. Çekirge Caddesi istikametinden merkez istikametine gelen araçlar ise Hamzabey (Çelikpalas Otel) kavşağından Muradiye - Devlet Hastanesi istikametine yönlendirilecekt. Ayrıca Altıparmak Caddesi - Atatürk Caddesi - İnönü Caddesi - Ankara yolu - Mudanya yolu Caddesi - Zafer Bulvarı güzergâhlarında zaman zaman kısa süreli araç ve yaya trafiğine kapatılabilecek.

T1 tramvay hattı gün boyu, aynı kapsamda T3 tramvay hattı ise saat 12:00 itibariyle işletime kapatılacak.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Sürücüler miting ve ziyaret süresince, İstanbul yolu, İzmir yolu, Avrupa Konseyi Bulvarı, 11 Eylül Bulvarı, Mudanya yolu istikametlerini kullanabilecekler.