Bursa
Çok Bulutlu
14.2°

Cristiano Ronaldo St. Tropez açıklarında tatilde

MAGAZİN , 15 Ağustos 2020 Cumartesi, 16:58

Dünyada 20 milyon 500 binden fazla kişiyi etkileyen corona virüs, spor dünyasında takvimleri alt üst etti. Kimi ligler pandemi başında tescil edildi, kimileri ise ara verildikten sonra tamamlandı. Avrupa kupası mücadeleleri ise hala devam ediyor. Bu süreçte tatil şansı yakalayan yıldız isimler ise güneş ve denizin tadını çıkardıkları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Hatta bazıları tatili bitirip, antremanlara başladı bile. Son olarak milli futbolcular; Cenk Tosun, Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder birlikte bir fotoğraf paylaştı. İşte sporcuların tatil fotoğrafları...

Cristiano Ronaldo St. Tropez açıklarında tatilde

Portekizli ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo (35), sevgilisi Georgina Rodriguez (26) ve çocuklarıyla birlikte 7 milyon dolarlık süper yatında tatil yapıyor. Tatiline İtalya'da başlayan, ardından Fransa'ya geçen futbolcu, St. Tropez açıklarında demirleyen yattan denize çivileme atlayarak yüzdü.

Ünlü çift tatil keyfini Instagram hesaplarından paylaştı. Daha sonra sevgilisiyle birlikte güneşlenen 4 çocuk babası Ronaldo, süper yatında dostlarını da ağırlıyor.