Bursa
Parçalı Bulutlu
25°

'Çocuklar Duymasın' benim için bitmiştir!

MAGAZİN , 05 Haziran 2020 Cuma, 18:23

Oyuncu Tamer Karadağlı, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Karadağlı, muhabirlerin "Çocuklar Duymasın dizisi yeniden başlayacak mı? Eğer başlarsa siz tekrar olacak mısınız?'" sorusuna, "Dizi bitti. Başlarsa da ben olmayacağım. Benim için bitmiştir" şeklinde yanıt verdi

'Çocuklar Duymasın' benim için bitmiştir!

Oyuncu Tamer Karadağlı, önceki gün iş insanı Murat Karabova'nın sahibi olduğu Etiler'deki mekanı ziyaret etti. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Karadağlı, getirdiği Atatürk resminin hikayesini anlattı. 53 yaşındaki Tamer Karadağlı, konuyla ilgili şunları söyledi.

13 Mart'ta annemin bir müzayedesi olmuştu. Annemin yaptığı başka bir Atatük resmi vardı. Murat, o Atatürk resmine talipti. Bir ara dışarı çıktı ve geri geldiğinde resim satılmıştı.

Onun yerine annemin yaptığı başka bir resmi satın aldı. Sonra aldığı o resmi aynı anda bağış yaptı ve tekrar satın aldı. Annem de onun yaptığı bu jeste ona bir Atatürk resmi yaparak karşılık verdi. Ben de onu kendisine getirdim. Murat Karabova ise, "O gün o resmi çok istemiştim. Bingül Hanım'ın gönderdiği bu anlamlı resim beni de çok mutlu etti" ifadelerini kullandı. İkili, Atatürk resmi ile objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi.

Öte yandan Tamer Karadağlı, muhabirlerin "Çocuklar Duymasın dizisi ile ilgili sürekli haberler çıkıyor. Dizi yeniden başlayacak mı? Eğer başlarsa siz tekrar olacak mısınız?'" sorusuna şu yanıtı verdi:

Çocuklar Duymasın bitti. Başlarsa da ben olmayacağım. Benim için bitmiştir. Bensiz çekerlerse, çekerler ama ben artık oynamayacağım. Zaten 4 farklı kanalda her gün gösteriliyor.