Bursa
Açık
20.4°

Ceyda Ateş: 22 haftalık olduk

MAGAZİN , 30 Temmuz 2020 Perşembe, 16:03

Şu sıralar bebek heyecanı yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Ateş, hamileliğiyle ilgili "Bebek büyüdü mü, kaç kilo aldın?" sorusuna, "22 haftalık olduk. Şimdiye kadar sadece 1,5 kilo aldım" diyerek cevap verdi

Ceyda Ateş: 22 haftalık olduk

İş insanı Buğra Toplusoy, 2013 yılında aşk yaşadığı oyuncu Ceyda Ateş için ailesine rest çekip, Miami'ye yerleşerek inşaat sektöründe faaliyet göstermişti.

Toplusoy, daha sonra ailesiyle arasındaki buzları eritmişti.

2018 yılında Miami'de nikah masasına oturan çift, şu aralar anne-baba olmak için geri sayıma başladı.

"22 HAFTALIK OLDUK"

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Ateş, önceki gün takipçilerinin sorularını yanıtladı.

31 yaşındaki oyuncu, bir hayranının "Bebek büyüdü mü, kilo aldın mı?" sorusuna, "22 haftalık olduk. Şimdiye kadar sadece 1,5 kilo aldım" dedi.

Kız bebek bekleyen Ceyda Ateş, takipçisinin "İsim düşündünüz mü?" sorusunu "Yakında ismini söylerim" şeklinde yanıtladı.

Ateş, hamilelik döneminde mide bulantılarıyla nasıl başa çıktığını "İlk zamanlar bu şekildi. Her öneriyi denedim ama bana çok etkisi olmadı. Sadece tuzlu kraker ve zencefil çayı arada iyi geliyordu" şeklinde anlattı.

Oyuncu, bir takipçisinin "Gebelik sürecinde günde kaç öğün ve nasıl besleniyordunuz?" sorusuna, "Sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum. Öğünlerimin arasına ara ara öğünler ekliyorum; Ceviz, badem, yoğurt, elma gibi şeyler... Diyetisyen kontrolünde gidiyorum" ifadeleriyle yanıtladı.

Koronavirüs salgını bitince ilk yapmak istediği şeyin ailesini görmek olduğunu söyleyen Ceyda Ateş, aynı zamanda doğumdan sonra ekranlara geri döneceğini de müjdeledi.