Bursa
Çok Bulutlu
22°

Cem Yılmaz'ın yeni filminin galası yapıldı

MAGAZİN , 16 Ocak 2020 Perşembe, 13:25

Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet'in galası yapıldı.

Cem Yılmaz'ın yeni filminin galası yapıldı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın senaryosunun yazıp, yönetmenliğini yaptığı, seri filmin ikincisi olan Karakomik Filmler 2 (Deli ve Emanet)'in galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşti.

17 Ocak'ta vizyona girecek filmin kadrosunda; Cem Yılmaz, Cem Davran, Zafer Algöz, Özge Özpirinçci, Celil Nalçakan, Can Yılmaz, Çağlar Çorumlu, Büşra Develi, Tansu Biçer, Saba Tümer, Özkan Uğur, Emin Gürsoy, Gözde Duru Belge gibi başarı ve renkli isimler yer alıyor.

Filmin galasına ilgi çok yoğundu. Birçok ünlü isim galada hazır bulundu. Demet Akbağ, Mert Fırat, Ali Sunal, Doğa Rutkay, Kerimcan Kamal, Itır Esen, Ayten esen, Nilperi Şahinkaya, Pınar Altuğ Atacan, Yağmur Atacan, Harun Tekin, Aslı Hünel, Metin Uca, Mehmet Aslantuğ, Umut Sezgin, Selma Güneri, Ferit Aktuğ, Bade İşçil, Çağdaş Kışlaoğlu katılanlar arasındaydı.

Cem Yılmaz, sanat dünyasından birçok isim katıldığı gala öncesinde yaptığı açıklamada, "2018 yılının sonbaharında çektiğimiz Karekomik Filmler'in ikinci serisinde Deli ve Emanet'in oyuncu kadrosu olarak sizlerle beraberiz. Birazdan filmimizi izleyeceğiz. Çok mutluyuz. Çok heyecanlıyız. Dün çok dar bir kadroyla, yaklaşık 30 kişilik kadroyla filmi izledik. Çok güzel reaksiyonlar aldık. Çok kalabalık bir kadroyuz. Çok kıymetli oyuncu arkadaşlarım var. Bu oyuncu kombinasyonunda ilk defa bir araya gelen durumlarımız oldu. Neticeden çok mutluyuz. Çok heyecanlıyız. Çok iyi oluşmuş bir kadro bu. Arkadaşlarımla birlikte, gurur duyuyorum" dedi.Öte yandan, Cem Yılmaz kendisine sorulan "Diğer filmlerden farkı nedir?" sorusuna esprili bir yanıt vererek "Geçen filmi binlere yönelik yapmıştık, bu filmi milyonlara yönelik yapıyoruz" cevabını verdi.Galaya katılan oyuncu Nilperi Şahinkaya: "Cem abimize süslenip geldik. Diğer filmi izlemiştim. Bu filmi merakla bekliyorum. Ekipte olan arkadaşlarım da bu seriyi daha çok övüyor. Biz de çok merak ediyoruz."

"FİLMİM ÇAKILDI, DEFNE DE TEKMEYİ VURDU"

Karakomik Filmler serisinin ilk ikisi 18 Ekim'de vizyona girmiş ve istenilen etkiyi yaratmamıştı. O dönem aldığı eleştirilerden bunalan Cem Yılmaz, Karakomik Filmler ile ilgili "gişede çakıldı" haberlerine verdiği esprili yanıt ile çok konuşulmuştu: Sene 1991, Sezen Aksu konserine gittim. Öndeki adam 'Sezen Aksu bitmiş' diye bağırdı.Bizim halk 'Bitmiş' demeyi çok seviyor. Bana da 'çakıldı' diyorlar. Filmim çakıldı, tamam lan çakıldı... Defne de tekmeyi vurdu. Ya tamam, tamam..."

Bursa'lı oyuncu Gözde Duru Belge, filmde yer almaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirerek vizyona gireceği günü heyecanla beklediğini söyledi. Zorlu PSM'de gerçekleşen galaya Neslihan Kızılbulut imzalı elbisesiyle damga vurdu.