enBursa Haber

Çaykur Rize Bursaspor'u bekliyor

SPOR , 14 Eylül 2018 Cuma, 13:30

Çaykur Rizespor Süper Lig'in 5. haftasında evinde oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Takımı Bursaspor maçına hazırlayan Altyapı Sorumlusu Mehmet Ali Karaca, "İnşallah güzel bir skor alıp, 4 maçlık kazanamama serisine son vereceğiz" dedi.

Çaykur Rize Bursaspor'u bekliyor

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, ligin 5. haftasında evinde karşılaşacağı Bursaspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Mehmet Cengiz Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde İbrahim Üzülmez ile yolların ayrılmasından sonra takımı çalıştıran Mehmet Ali Karaca, soruları yanıtladı.

Karaca, Bursaspor maçına iyi bir şekilde çalıştıklarını ifade ederek, "Pazar günü maçta inşallah güzel bir sonuç alırız. Taraftarımızın stadyumu dolduracağına inanıyorum. Dün antrenmana geldiler. En coşkulu antrenman dün oldu. Taraftarlarımızın desteği antrenmanın kalitesini de arttırdı. Oyuncularımı da daha arzulu gördüm. Biz iyi çalıştığımıza inanıyoruz. İnşallah güzel bir skor alıp, 4 maçlık kazanamama serisine son vereceğiz" diye konuştu.
Öte yandan Çaykur Rizespor taraftarı geçtiğimiz gün antrenmanı izledi. Taraftarlar meşaleler yakarak takımlarına destek oldular.

Futbolculardan Robin Yalçın ise Bursaspor maçını kazanarak sezonun ilk galibiyetini almak istediklerini belirtti. Robin, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Hocamız bizimle iki haftadır çalışıyor ancak Bursaspor maçına çok iyi hazırlandık. Bütün arkadaşlarımız Bursaspor maçı için son derece hazır durumdalar. Bu maçı kazanarak sezonun ilk galibiyetini almak istiyoruz. İyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Pazar akşamı Bursaspor maçında hocamız bana şans verirse performansımın tamamını sahaya yansıtacağım. Tüm arkadaşlarım da maça hazır. Elimizden gelen her şeyi yapacağız.''

Zayıflamayı reddetti
Zayıflamayı reddetti
İşte yeni Doğu Ekspresi
İşte yeni Doğu Ekspresi
NASA'dan göktaşı uyarısı
NASA'dan göktaşı uyarısı
Yemek sonrası halsizliğe dikkat!
Yemek sonrası halsizliğe dikkat!