Bursa
Çok Bulutlu
25.5°

Cavit Çağlar: Soygunlar yapmışlar! Gerçek yüzleri ortaya çıktı...

BURSA , 19 Haziran 2020 Cuma, 12:04

Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar, yeni yerine taşınan Olay Medya'da belediye başkanlarını kabul etti. Çağlar'ın TMSF'nin Olay Medya'ya el koyduğu dönemde yönetici olarak atananlarla ilgili "Soygunlar yapmışlar, bunların gerçek yüzlerini meydana vurduk" sözleri dikkat çekti.

Cavit Çağlar: Soygunlar yapmışlar! Gerçek yüzleri ortaya çıktı...

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yeni yerine taşınan Olay Medya binasında Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Çağlar'dan gündem yaratacak açıklamalar geldi.

Cağlar, TMSF'nin Olay Medya'ya el koyduğu dönemle ilgili şöyle konuştu:

'GERÇEK YÜZLERİ GÖRÜLDÜ...'

"Olay Medya, TMSF ile yaşadığımız sorunlar nedeniyle bir dönem elimizden çıktı. Bu süreçte buraya yönetici olarak atananların yaptıkları soygunlar açığa çıkarak gerçek yüzleri görülmüş oldu.

Çağlar şöyle devam etti:

"İNSANLARI SAHTEKARCA TACİZ ETMEK..."

"Medya sektöründe hizmet etmek vardır, diğerleri gibi insanları sahtekarca taciz etmek değil. Bu medya Bursalıların olduğu için daima güçlü kalacak."

TMSF döneminde yönetici olarak atanan şahısların gerçek yüzünün ortyaya çıktığını belirten Çağlar, Olay Medya'nın Bursalıların olduğunu söyledi ve ekledi:

"MEDYANIN KARANLIKLARI AYDINLIĞA ÇIKARMA MİSYONU VARDIR"

"Medyanın karanlıkları aydınlığa çıkarma gibi bir misyonu vardır. Her şey Bursa'nın ve Bursalıların mutluluğu için. Her şey Bursalılarla paylaşılacak. Çalışma arkadaşlarımız yeni bir heyecanla bayrağı en yukarıda taşımaya devam edecekler. Olay Medya Cavit Çağlar'ın değil Bursalıların markasıdır."