Bursa
Az Bulutlu
27°

Cardi B.'den Şehzae Mustafa yorumu

MAGAZİN , 08 Temmuz 2020 Çarşamba, 13:26

Grammy ödüllü Amerikalı rap şarkıcısı Cardi B, tam bir Muhteşem Yüzyıl hayranı çıktı. Diziyle ilgili yorumlar yapan Cardi B, Şehzade Mustafa'nın ölümüyle ilgili "Çok üzüldüm sana, çok!" diye yazdı. Nurbanu rolü hakkında yorum yapan Cardi B'ye, karakteri canlandıran Merve Boluğur'dan da yanıt gecikmedi.

Cardi B.'den Şehzae Mustafa yorumu

Muhteşem Yüzyıl hayranı olan Cardi B, diziyi soluksuz takip ediyor. Dünyaca ünlü rap'çi, diziyle ilgili görüşlerini de sosyal medya sayfasından paylaşıyor. Son günlerde diziyle ilgili yaptığı paylaşımlar da özellikle Türk takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

EN SEVMEDİĞİ KARAKTER

Dizideki Nurbanu karakterinden nefret ettiğini belirten Cardi B. bir takipçisinin onunla ilgili yorumuna da yanıt verdi.

"O DEDİĞİN HÜRREM"

Cardi B'nin "Nurbanu'dan nefret ediyorum" mesajına bir takipçisi "O benim kraliçem. Osmanlı tarihindeki en güçlü figür" diye yanıt verdi. Cardi B ise bu yanıta "Üzgünüm tatlım. O dediğin Hürrem" yazdı.

.

Ünlü rap'çiye, Nurbanu'yu oynayan oyuncu Merve Boluğur'dan yanıt gecikmedi. Boluğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Oyunculuk becerilerimin süper bir kanıtı" dedi.

MUSTAFA'NIN ÖLÜMÜNE ÜZÜLDÜ

Cardi B. Mehmet Günsür tarafından canlandırılan Şehzade Mustafa'nın öldürüldüğü sahneleri izledikten sonra da "Gerçekten üzgünüm" yorumunu yaptı.

Bir takipçisinin "Mustafa öldüğünde ağladın mı?" sorusuna da "Ben Hürrem'in takımındayım. Ama Mustafa'nın ölümü gerçekten üzücüydü" yanıtını verdi.

AŞK-I MEMNU'YU ÖNERDİLER

Sürekli Muhteşem Yüzyıl dizisini takip ettiğini belirten paylaşımlar yapan Cardi B'ye bazı takipçileri de Aşk-ı Memnu dizisini izlemesini önerdi.