Bursa
Çok Bulutlu
9.4°

Canlı yayında barıştılar

MAGAZİN , 24 Mart 2020 Salı, 03:08

Zalim İstanbul dizisinin başrol oyuncusu Bahar Şahin ile Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin oyuncularından Cenan Adıgüzel, instagram hesaplarından yaptıkları canlı yayında barıştılar. Cenan Adıgüzel ile İbrahim Büyükak'ın birlikte açtıkları canlı yayınında İbrahim Büyükak'ın barışın çağrısına duyarsız kalmayan Bahar Şahin canlı yayına katıldı ve olanlar oldu...

Canlı yayında barıştılar

Ünlüler Korona virüsü sebebiyle #evdekal çağrısında bulunurken sosyal medya hesaplarından takipçilerine canlı yayın açarak keyifli vakit geçiriyorlar. Bu ünlüler arasında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Cenan Adıgüzel'de takipçleriyle canlı yayın açarak sohbet edenler arasında.

Bu geceki canlı yayınında konuk olarak oyuncu ve senarist, aynı zamanda Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden İbrahim Büyükak'ı davet etti.

1 saati aşkın sohbetin ardından Cenan Adıgüzel,İbrahim Büyükak'a "Yol Arkadaşım 3" çıkacakmı sorusunu sorarak ""Bahar'da oynayacak mı?" diye sorunca bir anda konu değişti.

Bir dönem aşk yaşadığı ve ayrıldığı Zalim İstanbul başrol oyuncusu Bahar Şahin'i sormasının ardından samimi açıklamalarda bulunan Cenan Adıgüzel'e İbrahim Büyükak "Barışın" çağrısında bulundu.

Tam o sırada güzel oyuncu Bahar Şahin yayına katıldı.

Ve kısa süre sonra Bahar Şahin'le ortak canlı yayın açtılar. Cenan Adıgüzel ile Bahar Şahin canlı yayında küçük laf dalaşına girseler de son olarak "Ben insan olarak Bahar Şahin'i özledim" diyerek itirafta bulundu. İşte o canlı yayından bölümler...