Bursa
Açık
19.6°

Can Yaman asker oldu sakalsız fotoğrafı sosyal medyayı salladı!...

MAGAZİN , 08 Ocak 2020 Çarşamba, 14:51

Geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Can Yaman, vatani görevini yapmak üzere gittiği askerde sakalsız fotoğrafı ile dikkat çekti. Sakalsız askerlik fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada yayılan Can Yaman, 'libido' açıklamaları ile uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

Can Yaman asker oldu sakalsız fotoğrafı sosyal medyayı salladı!...

Oyuncu Can Yaman, Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda tartışılan bir açıklama yapmış, Yaman'ın 'Başrol oyuncusunun libidosu yüksek olmalı' sözleri günlerce konuşulmuştu.

Bir anda eleştiri oklarının hedefi haline dönüşen Can Yaman, yaşanan olay sonrası yapımcısı Faruk Turgut'un talimatı ile İstanbul'dan uzaklaştı.

Yaman önce babası ile birlikte Brezilya'ya ardından da yılbaşı tatili için tek başına Bükreş'e gitti. Yolculuk öncesi havalimanında görüntülenen Can Yaman muhabirlerin ısrarlı sorularına "Bir şey söylemeyeceğim arkadaşlar' diyerek karşılık verdi.

Can Yaman önceki gün vatani görevini yerine getirmek için İzmir'deki birliğine teslim oldu. Askerlik öncesi saçlarını ve sakallarını kestiren Yaman'ın görüntüsünü kuaförü paylaştı.

Dizisi için imaj değiştiren, saç-sakal uzatan Can Yaman'ın yeni hali sosyal medyayı salladı.