Bursa
Açık
20.7°

Bursasporlu taraftarlardan 'yardım' yorumu

BURSASPOR , 04 Ocak 2020 Cumartesi, 14:07

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay tarafından açıklanan "Yeniden Büyük Bursaspor" kampanyası taraftarın nezdinde olumlu karşılık buldu. enBursa.com'a konuşan taraftarlar duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bursasporlu taraftarlardan 'yardım' yorumu

Bursaspor'u yeniden ayağa kaldırmak için düzenlenen "Yeniden Büyük Bursaspor" kampanyası taraftarda olumlu karşılık buldu.

Bursa Teksaslılar Dernek Başkanı Mehmet Güzelsöz, Bursaspor'un yaklaşık 500 milyon TL'lik borcu olduğunu hatırlatarak, "Kulübün borcu göz önüne alındığında bu para gayet iyi bir rakam. İlk etapta bu yılı kurtarmak için yeterli olabilir. Kısa vadeli sorunları çözdükten sonra yeniden Süper Lig'e çıkarak eski günlerimize dönebiliriz" değerlendirmesinde bulundu.

Bursaspor Amigosu Enes Aydın ise satılması planlanan forma sayısının ve kulübün elde edeceği 21 milyon TL'lik rakamın memnun edici olduğunu vurgulayarak "Açıklanan kampanyadan fazlasıyla memnun kaldım. Bursa'nın büyük camialarının Bursaspor için tek çatı altında toplanmaları tatmin edici" ifadelerini kullandı.