Bursa
Açık
20.7°

Bursasporlu genç isim Altınordu'da

BURSASPOR , 24 Ağustos 2020 Pazartesi, 22:52

Bursaspor altyapısından yetişen İbrahim Turan, Altınordu'ya transfer oldu.

Bursasporlu genç isim Altınordu'da

Yeşil-beyazlı takımın altyapında yetişen İbrahim Turan, Altınordu ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. Turan, Bursaspor A Takımı ile de antrenmanlara çıkıyordu.

Genç futbolcu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla veda etti.

"Futbol kariyerimin başında, hayatıma yeni bir yön vermek için Bursaspor'dan ayrıldım. Benim için her zaman özel bir yeri olacak Vakıfköy'den ayrılmak üzüntülü bir durum oluştursa da kariyerimde açacağım yeni sayfada, bu kutsal eğitim yuvasının bana kattıklarını harfiyen yerine getireceğim. Önceliğim her zaman için iyi bir birey, iyi bir insan ve iyi bir sporcu olmak. Bu üçlemeden asla ödün vermeyeceğim. Üzerimde bugüne kadar emeği olan tüm antrenörlerime, tüm ağabeylerime, tüm arkadaşlarıma, tüm yöneticilerimize ve tüm kulüp personelimize teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde sahada belki rakip olabiliriz ancak dostluğumuz hep devam edecek. Bana kucak açan yeni yuvam Altınordu'da hem kendi hem de takımımın başarısı için elimden gelenin en iyisini yapacağım. İlk günden itibaren söylediği her cümlede bana güvenini gösteren başkanımız Sayın Seyit Mehmet Özkan'a teşekkür ediyorum. Bana açtıkları bu yolda onların yüzünü asla kara çıkarmayacağım. Yeni formamla sahada her zaman terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Bunun sözünü veriyorum."

Futbol kariyerimin başında, hayatıma yeni bir yön vermek için Bursaspor'dan ayrıldım. Benim için her zaman özel bir yeri olacak Vakıfköy'den ayrılmak üzüntülü bir durum oluştursa da kariyerimde açacağım yeni sayfada, bu kutsal eğitim yuvasının bana kattıklarını harfiyen yerine getireceğim. Önceliğim her zaman için iyi bir birey, iyi bir insan ve iyi bir sporcu olmak. Bu üçlemeden asla ödün vermeyeceğim. Üzerimde bugüne kadar emeği olan tüm antrenörlerime, tüm ağabeylerime, tüm arkadaşlarıma, tüm yöneticilerimize ve tüm kulüp personelimize teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde sahada belki rakip olabiliriz ancak dostluğumuz hep devam edecek. Bana kucak açan yeni yuvam Altınordu'da hem kendi hem de takımımın başarısı için elimden gelenin en iyisini yapacağım. İlk günden itibaren söylediği her cümlede bana güvenini gösteren başkanımız Sayın Seyit Mehmet Özkan'a teşekkür ediyorum. Bana açtıkları bu yolda onların yüzünü asla kara çıkarmayacağım. Yeni formamla sahada her zaman terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Bunun sözünü veriyorum."

Futbol kariyerimin başında, hayatıma yeni bir yön vermek için Bursaspor'dan ayrıldım. Benim için her zaman özel bir yeri olacak Vakıfköy'den ayrılmak üzüntülü bir durum oluştursa da kariyerimde açacağım yeni sayfada, bu kutsal eğitim yuvasının bana kattıklarını harfiyen yerine getireceğim. Önceliğim her zaman için iyi bir birey, iyi bir insan ve iyi bir sporcu olmak. Bu üçlemeden asla ödün vermeyeceğim. Üzerimde bugüne kadar emeği olan tüm antrenörlerime, tüm ağabeylerime, tüm arkadaşlarıma, tüm yöneticilerimize ve tüm kulüp personelimize teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde sahada belki rakip olabiliriz ancak dostluğumuz hep devam edecek. Bana kucak açan yeni yuvam Altınordu'da hem kendi hem de takımımın başarısı için elimden gelenin en iyisini yapacağım. İlk günden itibaren söylediği her cümlede bana güvenini gösteren başkanımız Sayın Seyit Mehmet Özkan'a teşekkür ediyorum. Bana açtıkları bu yolda onların yüzünü asla kara çıkarmayacağım. Yeni formamla sahada her zaman terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Bunun sözünü veriyorum.

İbrahim Turan (@tturan_ibrahimm)'in paylaştığı bir gönderi ()