Bursa
Açık
25.2°

Bursaspor yalnız! Bir Adana'ya bak, bir de Bursa'ya

BURSASPOR , 27 Temmuz 2020 Pazartesi, 10:10

Adana mağlubiyetiyle Süper Lig umudunun sona erdiği Bursaspor'a siyaset arenasında ne kadar sahip çıkıldığı da tartışma konusu oldu. AK Parti Sözcüsü ve Adana Milletvekili Ömer Çelik, sosyal medya hesabından "Adana sıcağında şimşek çakıyor. Yaz sıcağında 'şimşek nasıl çakar' diye merak edenler Adana Demirspor'a baksın" mesajı yayınlarken, Bursa'nın siyasi anlamda lideri olan Hakan Çavuşoğlu ise Bursaspor için hayati önem taşıyan bugünde katıldığı bir düğünden fotoğraflarını paylaştı.

Bursaspor yalnız! Bir Adana'ya bak, bir de Bursa'ya

Süper Lig biletini kaçıran Bursaspor'da moraller bozuk. Kritik maçta Adana Demirspor'a 4-1 kaybeden yeşil beyazlılarda maç sonu yaşananlar da bardağı taşırdı.

Futbolcuların Özer Hurmacı'yı hedef almasının ardından siyasi bazda da Bursaspor'un ne kadar yalnız bırakıldığı apaçık ortaya çıktı.

Mücadelenin ardından AK Parti Sözcüsü ve Adana Milletvekili Ömer Çelik sosyal medya hesabından 'Adana sıcağında şimşek çakıyor. Yaz sıcağında 'şimşek nasıl çakar' diye merak edenler Adana Demirspor'a baksın mesajı yayınlarken, maçtan fotoğrafını yayınladı.

Bursa'nın siyasi anlamda lideri olan Hakan Çavuşoğlu ise Bursaspor için hayati önem taşıyan bu günde katıldığı bir düğünden fotoğraflarını paylaştı.

İki şehrin siyasi liderleri arasındaki aslında Bursaspor'un neden buralarda olduğunun apaçık göstergesi.