Bursa
Açık
1.8°
enBursa Haber

Bursaspor'un otobüsüne haciz!

BURSASPOR , 27 Haziran 2018 Çarşamba, 10:05

Para krizini bir türlü aşamayan Ali Ay yönetimi bu kez takım otobüsüne konulan hacizle karşılaştı. Bursa 6 ve 20'nci İcra müdürlükleri Bursaspor A Takım otobüsüne haciz koydu. Bursa 9'uncu Noterliği'nden de otobüs için rehin kararı çıktı.

Bursaspor'un otobüsüne haciz!

Bursaspor'da tek gündem maddesi haline gelen para sorunu artık içinden çıkılmaz bir hal aldı. Oyuncuların birikmiş alacakları, personelin aylardır maaş alamaması, bankalara, menajerlere ve piyasaya olan borçlar derken bu kez İbrahim Yazıcı Tesisleri haciz olayıyla karşılaştı. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nin (DOSAB) 16 Mayıs 2010'da elde edilen şampiyonluktan sonra Yeşil-beyazlı kulübe törenle teslim ettiği takım otobüsüne haciz geldi.

İKİ HACİZ, BİR REHİN KARARI

Hacze konu olan alacak belirtilmezken otobüste Bursa 6 ve 20'nci İcra müdürlüklerinin kesinleşmiş haciz kararının yanı sıra Bursa 9'uncu Noterliği'nce de rehin tutanağının düzenlendiği ortaya çıktı. Alacaklıların haciz ve rehin yoluna başvurduğu Bursaspor takım otobüsü için şu an yakalama kararı bulunmuyor. Bu durum 1 Temmuz'da başlayacak Afyon kampı öncesi kulüpte büyük bir şok yarattı.

(Bursa Hakimiyet)