Bursa
Açık
29.6°

Bursaspor taraftarından mesaj var!

BURSASPOR , 18 Temmuz 2020 Cumartesi, 21:24

Yeşil beyaz sevdalıları tüm camiayı pazartesi günü Özlüce'ye bekliyor. EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, "Süper Lige çıkılamamasının ne anlama geldiğini bugüne kadar biz yazarak anlatamadık, taraftar çok iyi anlatacaktır. Bi ara sözler havada uçuşuyordu. 10 milyonlar, 20 milyonlar, 30 milyonlar. Merakla bekliyorum, kötü senaryo gerçekleşip, Bursaspor Süper Lige çıkamazsa nolur diye" mesajını paylaştı.

Bursaspor taraftarından mesaj var!

Bursaspor'da tüm gözler artık play off'ta... Kritik maç öncesi yeşil beyazlı taraftarlardan da önemli bir hamle geldi. Bursaspor'un etkili taraftar grupları sosyal medyadan çağrı yaparak tüm camiayı pazartesi günü Özlüce'ye davet ederek destek çağrısı yaptı. Mesajlarda özellikle siyasilere çağrı yapıldı.

'SÖZLER HAVADA UÇUŞUYORDU'

Yeşil-beyazlı taraftarın bu çağrısını sosyal medya hesabından paylaşan EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, "Süper Lige çıkılamamasının ne anlama geldiğini bugüne kadar biz yazarak anlatamadık, taraftar çok iyi anlatacaktır. Bi ara sözler havada uçuşuyordu. 10 milyonlar, 20 milyonlar, 30 milyonlar. Merakla bekliyorum, kötü senaryo gerçekleşip, Bursaspor Süper Lige çıkamazsa nolur diye." dedi.