Bursa
Çok Bulutlu
7.3°
enBursa Haber

Bursaspor taraftarı sahip çıkacak!

BURSASPOR , 04 Haziran 2018 Pazartesi, 21:20

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Birlikte olacağız, birlikte hareket edeceğiz, birlikte başarmaya çalışacağız. Öncelikli olarak bu işe gönül verenler sahip çıkarsa, o zaman gerçekten de belki bu sezon ya da önümüzdeki sezon herkesin beklediği Bursaspor ortaya çıkar" dedi.

Bursaspor taraftarı sahip çıkacak!

"Bursaspor taraftarına çok büyük görev düşüyor" diyen Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Kulüp 2 sezonu çok kötü geçirdi. İnanılmaz taraftar topluluğunun yapacağı bir şey vardır, o da kötü günde takımına sahip çıkmak. Herkesin elinden gelenin her şeyi yaptığına inanıyorsa, desteği devam ettirmek ve uzun süreli bunu kılmak lazım.

Birinci hedef istikrar olmalı, tabii ki bizim de onlara bunu göstermemiz lazım. Daha coşkulu, daha iyi savunan daha dikine oyunla hızlı çıkan bir takım oluşturmamız lazım. Bu gerçekleşince inanıyorum ki çok büyük bir kitle peşimize takılacaktır. Birlikte olacağız, birlikte hareket edeceğiz, birlikte başarmaya çalışacağız.

Öncelikli olarak bu işe gönül verenler sahip çıkarsa, o zaman gerçekten de belki bu sezon ya da önümüzdeki sezon herkesin beklediği Bursaspor ortaya çıkar" diye konuştu.