Bursa
Açık
26.7°

Bursaspor için Twitter'da bir kampanya daha

BURSASPOR , 07 Aralık 2019 Cumartesi, 17:25

Mali açıdan çok zor günler geçiren Bursaspor için yeşil beyaz gönüllüleri bir kez daha harekete geçti. Bursaspor'a gönül verenlerin başlattığı forma kampanyasından sonra şimdi de eşofman ve yağmurluk kampanyası için start verildi. Kampanyaya Bursa iş dünyasının bir numaralı ismi Özer Matlı'dan da tam destek geldi.

Bursaspor için Twitter'da bir kampanya daha

Yeşil beyaz renklere gönül verenler mali kıskaçta bulunan Bursaspor'da destek amacıyla Twitter üzerinden yeni bir kampanya başlattı.

Bursaspor taraftarlarından Gürkan Özbarlas, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yeniden Zirveye" sloganıyla başlayan sezonda Bursaspor'a destek olmak amacıyla 16 adet yağmurluk veya 16 adet eşofman takımı kampanyası başlattıklarını söyledi.

Özbarlas'ın kampanyaya katılmaya davet ettiği Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur'un yanıtı kısa sürede geldi. Kampanyaya seve seve destek vereceğini açıklayan Adanur da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğ (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı'ya davet gönderdi. Adanur, mesajında, "Bursa iş dünyasının 1 numarası, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Özer Matlı, siz de 16 adet eşofman takımı alarak kampanyaya destek verir misiniz acaba?" dedi.

Bursa Ticaret Borsası'nın kurumsal Twitter hesabından yapılan açıklamada da "Bursaspor'a her zaman olduğu gibi seve seve destek oluruz. 16 eşofman takımı ile biz de varız." denildi.

BTB Başkanı Matlı da Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan'a kampanyaya katılım çağrısı yaptı.