Bursa
Parçalı Bulutlu
11.2°
enBursa Haber

Bursaspor'da toplantı var!

BURSASPOR , 13 Temmuz 2018 Cuma, 09:06

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Bütün oyuncularımız takıma katılınca, toplantılar ve bireysel görüşmeler yapacağız" dedi. Tecrübeli teknik adam ayrıca, futbolcuların iki senedir, teknik heyet, şehir ve taraftarla kopukluk yaşadığının altını çizdi.

Bursaspor'da toplantı var!

BARIŞ YALIM, AFYON'DAN BİLDİRİYOR...

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Yeşil Beyazlı takımdaki en büyük sorunu belirlendiklerini belirtti.

Aybaba, "Bizim takımın bazı eksikleri vardı. 2 senedir kopuk bir dönem geçirmişler. Hem teknik heyetle hem şehirle hem taraftarla... Yavaş yavaş o düzeliyor. Oyuncular biraz daha rahat ve keyifli. Ancak disiplinli şekilde. Güzel çalıştırdık ve onlar da bu tempoya uydu. Daha da geliştireceğiz. Şimdi bütün oyuncularımız takıma katılınca, toplantılar ve bireysel görüşmeler yapacağız. Sezon başına kadar hepsini hazırlayacağız.

Geçen seneyi de inceledik. Atılan golleri, yenilen golleri, sistemi arkadaşlarımızla izledik. Takımın en büyük sorunu 2 senedir yaşadıkları kopukluk. Arkadaşlık, teknik heyet sorunları ve taraftar baskısı altında da kalmışlar. Başarısızlık kolay şey değildir. Onlara da bu durum yük olarak binmiş. Biz bunları yavaş yavaş tamir ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Böbrek taşı tedavisinde yeni yöntem
Böbrek taşı tedavisinde yeni yöntem
Bahar meyveleri tezgahta!
Bahar meyveleri tezgahta!
İşte dünyanın en güzel plajları
İşte dünyanın en güzel plajları
Müzik dünyasını sarsacak itiraf
Müzik dünyasını sarsacak itiraf