Bursa
Parçalı Bulutlu
22.9°

Bursaspor'da karton taraftar projesinin fiyatı belli oldu

BURSASPOR , 09 Haziran 2020 Salı, 14:28

Önceki günkü yönetim kurulu toplantısında konu netleştirildi. Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin yanı sıra Bursa Ticaret ve Sanayi Odası aracılığıyla şehirdeki fabrika ve işletmelerden de destek istenecek olan karton taraftar projesi 100 TL'den satışa çıkacak.

Bursaspor'da karton taraftar projesinin fiyatı belli oldu

Bursaspor, TFF 1.Lig'de kalan 6 maçını kazanıp yeniden yuvasına dönüş için hazırlıklarını sürdürürken, Mesut Mestan yönetimi de koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz oynanacak maçlarda moral motivasyonu arttıracak çalışmalara hız verdi. Başkan Mesut Mestan 3 iç saha maçında hem tribünlerin boş görüntüsünü ortadan kaldırmak, hem de şampiyonluk yolunda bir miktar gelir elde etmek için Almanya'da örnekleri olan karton taraftar uygulamasını başlatma kararı aldı.

Önceki günkü yönetim kurulu toplantısında da konu netleştirildi. Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin yanı sıra Bursa Ticaret ve Sanayi Odası aracılığıyla şehirdeki fabrika ve işletmelerden de destek istenecek olan karton taraftar projesi 100 TL'den satışa çıkacak. Ayrıca kombine bilet sahiplerine hakları bulunan yeri alma imkanı tanınacak.

Bursaspor yönetimi bununla birlikte geçtiğimiz gün Altınsu Tekstil'in Bursaspor'a bağışladığı 11 bin adet maskeyi 25 TL'den satışa çıkarma kararı aldı.