Bursa
Çok Bulutlu
7.4°

Bursaspor'da imza töreni!

BURSASPOR , 22 Ocak 2020 Çarşamba, 14:35

Bursaspor'da ara transfer döneminde takıma katılan Serdar Özkan, Tayfur Bingöl, Emrullah Şalk ve Kerem Can Akyüz ile sözleşme imzaladı.

Bursaspor'da imza töreni!

Bursaspor'da ara transfer döneminde takıma katılan Serdar Özkan, Tayfur Bingöl, Emrullah Şalk ve Kerem Can Akyüz, kendilerini Yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, "İnşallah hak ettiğimiz noktaya hep birlikte geleceğiz. Biz bir arada olduğumuzda neleri başardığımızı gördük. Her zaman dediğimiz gibi biz bu ligde misafiriz. Amacımız en kısa sürede Süper Lig'e çıkmak. Yeni oyuncularımız bize güç katacak. Bize transfer konusunda yardımcı olan şehir dinamiklerine teşekkür ediyorum. İş dünyasına ayrıca teşekkür ediyorum çünkü Karagümrük ve Akhisarspor maçlarının galibiyet primlerinin büyük bir kısmını onlar üstlendi. Kampanyamız devam ediyor, kampanya sonunda hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum. Kampanyaya katılıp bize destek olanlara teşekkür ediyorum. Futbolcularımız bir aksilik olmaz ise Akhisarspor maçına yetişecek. Son karar hocamızın" açıklamasını yaptı.

SON ANA KADAR MÜCADELE

Timsah'ın yeni transferlerinden Serdar Özkan, "Daha önce de transfer görüşmem olmuştu ama bugüne kısmetmiş. Transfer sürecinde başkanımız, hocamız ve Selçuk Erdoğan beni Bursaspor'a çok istediklerini söylediler ve bunu hissettirdiler. İmza atarken hiçbir şey düşünmedim. Bursaspor'u hiçbir zaman alt ligde görmedim. Dışarıdan çok kez buraya geldim, camia çok büyük. Şehire geleli bir hafta oldu, birkaç kez dışarı çıktım ve insanlar bana güvendiklerini dile getirdiler.İnşallah güvenlerini boşa çıkarmayacağım. Kötü oynasam bile son ana kadar mücadele edeceğim" dedi.

SABIRSIZLANIYORUM

Tayfur Bingöl ise "Bursaspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için mutluyum. Bu coşkuyu yaşamak için sabırsızlanıyorum. Buraya gelmeden önce Süper Lig ekipleri ile yoğun bir görüşme halindeydim ancak Bursaspor'dan teklif gelince Bursaspor'u tercih ettim. Süper Lig'de devam edeceğim ve bu Bursaspor ile olacak. Üçüncü şampiyonluğumu Timsah Arena'da Bursaspor camiası ile kutlayacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

GELECEĞİ KURTARACAĞIZ

Emrullah Şalk, "Bursaspor'a gelebilmek için Adana Demirspor'la olan 1,5 yıllık kontratım sonlandırdım. Bunu yapmamdaki en büyük etken ise başkanımız, hocamız ve Selçuk Erdoğan'ın bize güvenmesidir. Elbette buraya şampiyonluk için geldik ama önemli olan şampiyonluk yarışı değil bir kulübün geleceğinin kurtarılmasıdır" dedi.

BU ŞAMPİYONLUK ÇOK ANLAMLI OLACAK

Kerem Can Akyüz ise "Elbette transfer döneminde çeşitli kulüplerle görüştük, teklifler aldık. Ama Bursaspor, camiasıyla tutkusuyla diğer kulüplerden öne çıktı. Ben şimdiye kadar üç şampiyonluk yaşadım. Dördüncüsü bu forma ile çok anlamlı olacak" ifadelerini kullandı.

Toplantının ardından futbolcular, Bursaspor ile sözleşme imzaladı.

Sadece 300 kişinin olacak!
Sadece 300 kişinin olacak!
Soyadı değişikliği başvuruları e-Devlet'te
Soyadı değişikliği başvuruları e-Devlet'te
Tarihi köprüler turizmin hizmetinde
Tarihi köprüler turizmin hizmetinde
Doyumsuz kar manzaraları
Doyumsuz kar manzaraları