Bursa
Parçalı Bulutlu
31.2°

Bursaspor'da futbolcular arasında gerginlik!

BURSASPOR , 26 Temmuz 2020 Pazar, 23:47

TFF 1. Lig yarı finalinde Adana Demirspor'a 4-1 kaybederek elenen Bursaspor'da Keremcan Akyüz ve Anıl Karaer takım arkadaşıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bursaspor'da futbolcular arasında gerginlik!

TFF 1. Lig yarı finalinde Adana Demirspor'a 4-1 kaybederek elenen Bursaspor'da inanılmaz olaylar yaşanıyor. Bursasporlu futbolcular Keremcan Akyüz, Anıl Karaer ve Özer Hurmacı arasında gergin anlar yaşandı.

'DÜN ÖYLE BİR OLAY YAŞADIK Kİ...'

Müsabakanın ardından sert açıklama yapan Keremcan Akyüz, "Dün öyle bir olay yaşadık ki takım içinde. Herkes öğrenir zaten. Oynayıp oynamamak önemli değil. Bu kadar büyük kulübün alçakca bir hareketle sabote edilmesine inanamıyorum. İnanamıyorum. Kendi içimizden ama isim vermek istemiyorum." dedi.

'BU BİZE İHANETTİR'

Özer Hurmacı hakkında eleştiride bulunan Anıl Karaer ise, "Özer Hurmacı dün oynamadığı için kampı terk etti. Ben futbol hayatımda ilk kez böyle bir şey yaşadım. Saat 2, 3'lere kadar bunların konuşmaları oldu. Bu bize ihanettir" ifadesini kullandı.

ÖZER HURMACI'DAN YANIT

İki futbolcunun yaptığı açıklamalara sosyal medya hesabından yanıt veren Özer Hurmacı, "Allah biliyor gerçeği kimin egoları kimin fitneleri kimin basiretsizliğini. Keşke konuştuğunuz kadar icraat yapsaydınız. Günahınızı benden çıkarın şimdilik. Omuzlarım geniş o yükü de kaldırırım.İsmimi telaffuz edip beni günah keçisi ilan etmeye çalışan herkese karşı hukuki haklarımı savunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın." mesajını paylaştı.

BUZ'DAN ÖZER AÇIKLAMASI

Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, "Gece 01:00'de kulüp doktoru Özer'in dizi ağrığı için kadrodan çıkmak istediğini söyledi. İzin vermedim. Özer kampı terk etti. İzin vermediğim durumda Özer takım otobüsüne bindi. Ben de bu yüzden onu istemedim." dedi.