Bursa
Açık
20.4°

'Bursaspor bir şekilde ligde kalacak'

BURSASPOR , 15 Nisan 2019 Pazartesi, 11:21

Bu sezon hak etmedikleri sonuçlar aldıklarını söyleyen Bursasporlu futbolcu Yusuf Erdoğan, "Abdülkadir 20 kere vursa gol olmayacak pozisyonda golü atıyor. Aynı Feghouli'nin attığı gol gibi. İyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz. Ama bu takım bir şekilde ligde kalacak" dedi.

'Bursaspor bir şekilde ligde kalacak'

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu Yusuf Erdoğan, şu açıklamayı yaptı: "Biz atamıyoruz, inanılmaz şekilde goller yiyoruz. O kadar mücadele ettiğimiz, pozisyon vermediğimiz maçları kaybettik. Bu mücadelemizi artık skora dönüştürmemiz gerektiğini düşünüyorum. 6 maçımız kaldı. Bu takımın bir şekilde ligde kalacağını düşünüyorum. Gerçekten çok iyi futbol oynuyoruz.

Seneye bambaşka bir yapılanmayla bambaşka bir Bursaspor izlettireceğimize eminim. Ama sadece şu 6 haftayı iyi puanlarla geçirmek istiyoruz. Tek eksiğimiz topu o üç direğin arasından geçirememek. 90 dakika en çok mücadele eden, en çok takımı öne taşıyan, sprintlerimiz olsun, topla oynama oranlarımız olsun her şeyimiz üst düzeyde.

Gol atmamız, puan almamız gerekiyor. Artık önümüzdeki hafta ile başlamamız gerekiyor. Deplasmanda kazanıp 6'da 6 yapma gücümüz de var. Ben umutluyum, takım arkadaşlarım da inançlı. Bu takım iyi şeyleri hak ediyor. İyi şeyler de olacak."