Bursa
Açık
7.8°
enBursa Haber

Bursaspor az daha sabır istedi!

BURSASPOR , 02 Ağustos 2019 Cuma, 10:48

Bursaspor 2. Başkanı Konuralp Yeşil, transfer tahtasını açmak için yoğun mesai harcadıklarını söyledi.

Bursaspor az daha sabır istedi!

Bursaspor 2. Başkanı Konuralp Yeşil, 'Başkanımız Mesut Mestan ile birlikte neredeyse kulüpten çıkmıyoruz. Hergün onlarca futbolcu, menajer ve avukutla yoğun bir trafik var. Bu işi halletmek için çok çalışıyoruz' dedi.

Bursaspor 2. Başkanı Konuralp Yeşil, yeni sezon öncesi transfer tahtasını açmak için yönetim olarak yoğun mesai harcadıklarını söyledi. Ellerinde geçmişten gelen birçok dosya olduğunu vurgulayan Yeşil, 'Yönetim olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belli bir yol aldık. Bizden alacaklı kişilerle birer birer konuşmalar yapıyoruz. Belli bir aşamaya geldik' dedi.

İMZA ALIYORUZ

Tahtayı açmak için herkesten imza almak zorunda olduklarını ifade eden Konuralp Yeşil, 'Transfer tahtasının açılabilmesi için elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. Yakın dönemde açmayı hedefliyoruz. Görüşmelerimiz sürüyor. Ancak bazen önümüze bazı engeller çıkabiliyor. Söz alıyoruz, anlaşıyoruz ama bekletiyorlar. Tüm alacaklarının parasını aynı anda ödeme şansımız yok. Alacaklılara belli sözler veriyoruz' diye konuştu.

MİKTARLAR ÇOK YÜKSEK

Yönetim olarak bu konuyu biran önce halletmeyi kendilerinin de istediğini vurgulayan 2. Başkan Yeşil, şöyle konuştu: 'Başkanımız Mesut Mestan ile birlikte yoğun mesai harcıyoruz. Hergün onlarca futbolcu, menajer ve avukatla yoğun bir trafik var. İkna ediyoruz. Bizlerde evimize uykusuz gidiyoruz. Yakın zamanda mutlu haberleri yönetim olarak vereceğiz. Ödenecek miktarlar çok yüksek. Herkesi anlıyoruz. Az daha sabır.'