Bursa
Açık
5.4°
enBursa Haber

Bursaspor'a moral yemeği!

BURSASPOR , 17 Kasım 2018 Cumartesi, 14:58

Yeşil Beyazlı kulübün genç futbolcularına moral yemeği düzenlendi. Bursaspor Gençlik Geliştirme Sorumlusu Ümit Şengül, önemli açıklamalar yaptı.

Bursaspor'a moral yemeği!

Bursaspor U-21, U-19 ve U-17 takımlarına moral yemeği düzenlendi. Alpay Et Mangal Restaurant'ta düzenlenen organizasyonda konuşan Bursaspor Gençlik Geliştirme Sorumlusu Ümit Şengül, "Öncelikle Alpay Et Mangal sahibi Harun Alpay'a çok teşekkür ederim.

Bursaspor'u seven insanları görmek beni çok mutlu ediyor. Biz büyük bir camiayız. Bursaspor'a layık iyi bireyler, iyi futbolcular yetiştirmek ana hedefimiz. Biz yıllardır üreten bir kulüp olduk.

Türk futbolunun lokomotifi diyebiliriz. Zaten her kategoride şu anda Milli takım düzeyinde oyuncularımız var. A Milli takımda 5 tane Bursaspor'dan yetişmiş oyuncunun olması çok güzel. İlerleyen dönemde bu sayıyı arttırarak devam ettireceğiz" dedi.

Konuşmanın ardından Ümit Şengül, Harun Alpay'a Bursaspor forması hediye ederken, Alpay ise Ümit Şengül'ün yer aldığı Bursaspor'un eski takım fotoğrafını hediye etti.