Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
10.1°

Bursaspor'a beklenen destek geldi

BURSASPOR , 04 Eylül 2019 Çarşamba, 09:22

Bursaspor gönüllülerinin sosyal medyada "#BursayaSesVer" etiketiyle başlattığı kampanyaya Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay da katıldı.

Bursaspor'a beklenen destek geldi

Bursaspor gönüllülerinin sosyal medyada başlattığı forma kampanyasına Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay da katıldı.

AK PARTİ Bursa Milletvekili Atilla Ödünç'ün Twitter üzerinden 27 Ağustos'ta yaptığı çağrıya karşılık veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, dün akşam bin 963 forma siparişi verdi.

'KURULUŞ YILIMIZA ATFEN 1963 FORMA'

Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Atilla Ödünç'e teşekkür ederek, "Bursa'mızın marka değeri @BursasporSk'a hep destek tam destek. Ben de kuruluş yılımıza atfen 1963 forma sipariş ediyorum. Değerli Dostum @ibrahim_Burkay #YenidenZirveye sloganıyla ait olduğumuz yere döneceğimiz 2020 yılına atfen 2020 forma almaya var mısın?" ifadelerini kullandı.

BURKAY'DAN 2020 FORMA SİPARİŞİ

Aktaş'ın çağrısına kayıtsız kalmayan BTSO Başkanı İbrahim Burkay da 2020 forma siparişi verdi.

Burkay, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, iş dünyasını kampanyaya katılmaya davet etti: "Bugüne kadar olduğu gibi yine klübümüzün yanında olmaya devam ederek @BursasporSk 'umuzu #YenidenZirveye taşıyacağız. 2020'de hakettiği yerde olacak olan takımımıza 2020 adet formayla destek veriyor, tüm Bursa iş dünyası temsilcilerimizi kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum."

MESTAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Aktaş ve Burkay'ın kampanyaya sağladığı desteğe Bursaspor Başkanı Mesut Mestan'dan da teşekkür geldi.

Mestan, mesajında, "Bursa bunu unutmayacaktır. Bursasporumuzu sizlerle, sanayicisi ile, esnafı ile büyük taraftarı ile yeniden zirveye taşıyacağız." ifadelerini kullandı.