Bursa
Açık
32.4°

Bursalı sanatçı eski sevgilisi hakkındaki soruları yanıtladı

MAGAZİN , 06 Haziran 2020 Cumartesi, 14:57

Oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç, eletrikli scooter aracıyla İstanbul gecelerinde görüntülendi. Koç, eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin hakkındaki sorulara yanıt verdi

Bursalı sanatçı eski sevgilisi hakkındaki soruları yanıtladı

Oğuzhan Koç, Etiler'de objektiflere takıldı. Koç, "Mesafelere dikkat ederek ufak ufak hayata dönüyoruz. Arkadaşlarımızla buluşup hasret gideriyoruz" dedi.

Koronavirüsünün getirdiği evde kalma yasakları sırasında eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'le birlikte olduğu iddialarına Oğuzhan Koç, "Hayır, birlikte değildik. Hayırlı akşamlar diliyorum sizlere" şeklinde net yanıt verdi.

2015 yılında aşk yaşamaya başlayan Oğuzhan Koç-Yağmur Tanrısevsin çifti, geçtiğimiz aylarda ayrıldı.

İddiaya göre; Ailelerin evlilik baskısı fitili ilk ateşleyen olay oldu. İlişkisi için İstanbul dışından gelen projeleri de reddeden Yağmur Tanrısevsin, Oğuzhan Koç'un evliliğe yanaşmamasından dolayı ilişkiyi bitirdi.

Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin'le ortak kaleme aldıkları bir açıklamayı yayınlayarak şu ifadeleri kullanmıştı: 4 yıl önce sevgi ile başladığımız ve birbirimize karşı hiç bir insani hata yapmadan sürdürdüğümüz ilişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Bu kararımıza ve sonrasında yaşayacağımız sürece herkesin saygı ve hassasiyetle yaklaşacağına inanıyoruz.

Koç, geçtiğimiz günlerde ise aşk sorularına şu yanıtı vermişti: Aşka küsmedim, aşka küsülür mü hiç? Hayat devam ediyor.