Bursa
Açık
31.9°

Bursalı oyuncudan 'Hala yaşam mücadelesi veriyoruz' açıklaması

MAGAZİN , 16 Haziran 2020 Salı, 14:56

Oyuncu Gonca Vuslateri, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Son günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını hakkında konuşan Vuslateri, "Bu süreçte herkes zor günler geçirdi. Daha toplanıp, ölen insanlar hakkında konuşamadık. Hala yaşam mücadelesi veriyoruz. Elbette ekonomik sıkıntılarımız olacak. Hayal ettiğimiz şeylere kavuşamadığımız için psikolojik olarak da etkileneceğiz. Olur böyle şeyler" ifadelerini kullandı

Bursalı oyuncudan 'Hala yaşam mücadelesi veriyoruz' açıklaması

Oyuncu Gonca Vuslateri, önceki akşam Cihangir'deki bir mekanda objektiflere yansıdı. Mekan çıkışı kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet eden Vuslateri, neşeli halleriyle dikkat çekti.

Maske takmayarak önlem almadığı görülen Gonca Vuslateri, son günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında artan vaka sayısına değindi. Pandemi döneminde kilo aldığını dile getiren Vuslateri, sosyal mesafeye de dikkat ettiğini söyledi. Basın mensuplarının "Koronavirüs nedeniyle kapanan tiyatrolarda işsiz insanlar var" sözleri üzerine Gonca Vuslateri, şu açıklamaları yaptı:

Tabii ki herkes kendi fikrini söyleyebilir. Bu süreçte herkes zor günler geçirdi. Daha toplanıp, ölen insanlar hakkında konuşamadık. Hala yaşam mücadelesi veriyoruz. Elbette ekonomik sıkıntılarımız olacak. Hayal ettiğimiz şeylere kavuşamadığımız için psikolojik olarak da etkileneceğiz. Olur böyle şeyler.