Bursa
Çok Bulutlu
20.8°

Bursalı oyuncudan bebek müjdesi

MAGAZİN , 01 Ocak 2020 Çarşamba, 19:32

Bir dönem Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Aynura karakterini canlandıran Bursalı oyuncu Esra Şengünalp, sosyal medya hesabından bebek beklediğinin müjdesini verdi.

Bursalı oyuncudan bebek müjdesi

Ekranın fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Aynura karakteriyle tanınan Bursalı oyuncu Esra Şengünalp, 2016 yılında Mutluhan Yıldız ile hayatlarını birleştirmişti.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ardından tiyatroya ağırlık veren Şengünalp, "Yatık Emine" ve "Kafkas Tebeşir Dairesi" oyunlarıyla büyük beğeni topladı.

Son dönemlerde sosyal medya hesabından paylaşımlarından anlaşıldığı üzere kendi kitabını yazan Bursalı oyuncu, yeni yılda takipçilerine sürpriz bir haber verdi.

2020 yılının ilk dakikalarında instagram hesabından eşi ve kedisiyle paylaştığı fotoğrafın altına; " 30 olduğum, durduğum, demlendiğim, çokça düşündüğüm ve hareket ettiğim 2019; bana çok şey öğrettin. Unutamayacağım harika yıl, hoşçakal! Biz üç kişiydik şimdi dört olduk. 2020 Harika şeylere gebe! Heyecanla bekliyoruz! İlk önce sağlık, herkese bereketli mutlu bir yıl diliyorum. Yıldız ailesinden sevgiler! " notunu paylaştı.

Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.