Bursa
Açık
22.9°

Bursalı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil baba oldu

MAGAZİN , 17 Temmuz 2020 Cuma, 12:59

Geçtiğimiz günlerde oğlu Marsel'in dünyaya gelmesiyle baba olan oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, mutluluğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Eşi Cansu Tosun ile çekilen karesini yayınlayan Köstendil, "Duygularımı anlatabilecek kadar kalemim kuvvetli değil ama en azından teşekkür edebilirim. Allah'a şükür, canına kurban... Hoş geldin oğlum..." ifadelerini kullandı

Bursalı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil baba oldu

2018 yılında oyuncu Cansu Tosun ile nikah masasına oturan ve Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'da 'Vartolu' karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil, geçtiğimiz günlerde baba oldu.

MARSEL DÜNYAYA GELDİ

Marsel adını verdikleri bebeklerini kucaklarına alan çift, ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Köstendil, eşi ile karesini sosyal medya hesabından paylaşarak mutluluğunu dile getirdi.

"HOŞ GELDİN OĞLUM"

37 yaşındaki oyuncu, paylaşımına şu notu düştü: Duygularımı anlatabilecek kadar kalemim kuvvetli değil ama en azından teşekkür edebilirim. Allah'a şükür, canına kurban Cansu... Hoş geldin oğlum...

"41 HAFTANIN SONUNDA BU MUCİZEYE KAVUŞTUK"

Cansu Tosun ise aynı kareyi şu sözlerle yayınladı:

Sizinle bu benzersiz anların karelerini paylaşmak istedik. 'Tarifsiz' derler ya hep, gerçekten öyleymiş... Her saniye şükretmeme sebep olan kocaman bir mucize... 41 haftanın sonunda bu mucizeye kavuştuk. Erkan; sen nasıl bir eş, sevgili, arkadaş, ruh ve babasın... Her saniyesi için şükür... Mucizelere inan... Bu yolculuğa giren ya da girmek isteyen herkese güç ve inanç diliyorum. Kolaylık ile geçsin... Çiftin paylaşımları kısa sürede çok sayıda beğeni ve "Maşallah" yorumu aldı.

Geçtiğimiz günlerde mutlu haberi çiftin yakın arkadaşı Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Düvenci, "Hoş geldin, sefalar getirdin ailemize... İyi ki geldin. 13.07.2020..." ifadelerini kullanmıştı.