Bursa
Çok Bulutlu
13°

Bursalı oyuncu Alparslan Özmol, koronovirüsten öldü

BURSA , 27 Şubat 2020 Perşembe, 12:47

Twitter'da sürekli öldüğü yönünde haberler çıkan 'Çaycı Hüseyin' karakteriyle tanınan Bursa'da yaşayan oyuncu Alparslan Özmol'un bu sefer de koronavirüsten öldüğü ileri sürüldü. Oyuncunun ölüm haberi Twitter'da trend olurken binlerce kişi tiye alan paylaşımlar yaptı.

Bursalı oyuncu Alparslan Özmol, koronovirüsten öldü

Çocuklar Duymasın dizisindeki Çaycı Hüseyin karakteriyle ünlenen Alparslan Özmol'un hakkında çıkan 'öldü' haberlerine bir yenisi daha eklendi. Hakkında sürekli ölüm haberleri çıkan oyuncunun son olarak da koronovirüsten öldüğü iddia edildi.

"KORONOSVİRÜSTEN ÖLDÜ"

Sosyal medyada bazı kişiler tarafından zaman zaman ortaya atılan 'Çaycı Hüsyin öldü' haberleri Twitter'da yeniden gündem oldu. Dünya gündeminde Coronavirüs salgını nedeniyle birçok kişi hayatını kaybederken Özmol'un da Korona virüs nedeniyle hayatını kaybettiği söylentisine Twitter'dan yorum yağdı.

"BU SENE ÇOK ERKEN ÖLDÜ"

Sosyal medya hesabı Twitter'da Türkiye gündeminin birinci sırasına yerleşen Alpaslan Özmol'un koronavirüs nedeniyle öldüğü haberleri birçok sosyal medya kullanıcı tarafından tiye alındı. Oyuncu için "Abi cenazene gelemedim, bir daha ki ölüşüne artık", "Birçok sebepten ölen Çaycı Hüseyin koronavirüsten öldü" ve "Bu sene çok erken öldü" gibi paylaşımlar yapıldı.