Bursa
Açık
20.4°

Bursalı hayranıyla düet yaptı

MAGAZİN , 14 Şubat 2020 Cuma, 15:47

Şarkılara getirdiği kendine özgü yorumuyla birlikte kısa sürede geniş bir hayran kitlesi yakalayan Zeynep Bastık, Jolly Joker Bursa'da sevenleriyle buluştu. Anıl Piyancı ile gerçekleştirdiği "Bırakman Doğru mu" şarkısını Bursalı hayranı ile seslendirdi.

Bursalı hayranıyla düet yaptı

Murat Dalkılıç ile gerçekleştirdiği "Lüzumsuz Savaş" isimli şarkısının ardından kendi çizgisinde devam eden ve cover şarkılar ile büyük hayran kitlesine ulaşan Zeynep Bastık, Bursa Jolly Joker sahnesinde Bursalılarla buluştu.

Zeynep Bastık, konserin ilk bölümünde duygusal şarkılar ile başladı.

Dinleyicilerini 'Yol' adlı şarkısıyla selamlayan ünlü şarkıcı, kendi şarkılarının yanı sıra 'Gül Beyaz Gül', 'Gözyaşlarım Anlatır' gibi şarkıları da seslendirerek beğeni topladı.

ZEYNEP BASTIK BURSA KONSERİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Konserin ikinci bölümünde ise hareketli şarkılar ile dinleyicileri coşturdu.

Sahnede sempatik tavırlarıyla birlikte Bursalılar ile samimi diyaloglar kuran Zeynep Bastik, 'Felaket' adlı şarkıyı da dinleyicilerinin arasına gelerek sevenleriyle birlikte söyledi.

Sahnede 2 kıyafet tercih eden Bastık, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

2 saati aşkın bir süre sahnede kalan genç sanatçının şarkılarıyla kimi zaman hüzünlenen, kimi zaman da doyasıya eğlenen Bursalılar, unutulmaz bir gece yaşadı.

Konserin sonlarına doğru Anıl Piyancı ile düet şarkısı olan "Bırakman Doğru mu?" şarkısını seslendirdi.

Şarkıya başlamadan önce seyirciler ile sohbet eden Bastık. "şarkıyı bilen var mı?" diye sordu.Bir hayranı ezbere bildiğini, söyleyince sahneye davet ederek birlikte düet yaptılar.

Sahneye gelen dinleyicinin şarkıyı eksiksiz bir şekilde söylemesiyle alkış toplayan düette Zeynep Bastık hayran kaldı.

Zeynep Bastik de, gördüğü ilgilen dolayı Bursalılara teşekkür etti.