Bursa
Açık
30.6°

Bursa'ya inanıyorum...İrfan Buz'dan Vakıfköy yorumu

BURSASPOR , 01 Temmuz 2020 Çarşamba, 11:35

Tek hedeflerinin Süper Lig olduğunu belirten Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Vakıfköy için önemli açıklamalar yaptı.

Bursa'ya inanıyorum...İrfan Buz'dan Vakıfköy yorumu

Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, iyi yolda olduklarını söyledi. A Spor canlı yayınına bağlanan İrfan Hoca 'Tabii ki başladığımız süreç kısaydı. Adanaspor ve Giresunspor maçları zordu. Bursa farklı bir yer. Büyük bir camia. Türkiye'de şampiyon camia. En kısa dönemde lige çıkmak istiyoruz. Futbolcuları mental anlamda hazırladık. Takım birlikteliğini sağlamaya çalıştık. Çok önemli 2 galibiyet aldık. Bundan sonra da bütün maçları kazanmak istiyoruz. ' dedi.

Tamamen önlerindeki 3 maça odaklandıklarını belirten genç teknik adam 'Kenetlenme olması lazım. Tamamen kendi maçlarımıza bakıyoruz. Bursa'ya, futbolcularıma inanıyorun. Futbolcuların konsantre olması çok önemli. Bursa'ya tek yakışan Süper Lig'dir' diye konuştu.

Vakıfköy'le ilgili görüşlerini de anlatan İrfan Buz şunları söyledi: 'Alt yapımız çok iyi. Bursaspor Vakıfköy'süz düşünülemez. Benim için çok önemli. Kendi alt yapımızdan oyuncu yetiştireceğiz. Pırlanta gibi gençler var. Onların entegre etmemiz lazım. Bursa'nın kimliği bu. Vakıfköy A takımın bir parçasıdır. '