Bursa
Açık
29.4°

Bursa'ya flaş sıcaklık uyarısı!

BURSA , 04 Temmuz 2020 Cumartesi, 09:00

Meteoroloji Bursa için 4 Temmuz 2020 Cumartesi günü hava tahmin raporunu bildirdi. Bursa'da hafta sonunun ilk gününde sıcaklık gün içerisinde 35 dereceye kadar tırmanırken, öğle saatlerinden itibaren Bursalıları yine bunaltıcı bir hava bekliyor.

Bursa'ya flaş sıcaklık uyarısı!

Bursa'da hafta sonunun ilk gününde sabah saatlerinde kapalı ve çok bulutlu bir hava gözlemlenirken, öğle saatlerine doğru sıcaklık artışa geçiyor.

Meterolojiden alınan bilgilere göre, haftanın ilk tatil gününde sıcaklığın gün içerisinde 35 derecelere kadar tırmanması beklenirken, hissedilen sıcaklık 39 derecelere kadar ulaşacak.

Özellikle 12.00 ile 15.00 saatleri arasında dışarı olacak Bursalılar, bunaltıcı havaya karşı tedbirli olmaları gerekiyor. Güneş kendini öğle saatlerinde iyiden iyiye hissettirecek.

YARIN DA BUNALTACAK, YENİ HAFTA YANACAK

Bursa'da hava sıcaklığı yarın da 35 derece bandında seyredecek ve bugün ile aynı hava koşullarının şehir genelinde hakim olması bekleniyor.

Yeni haftada Bursa adeta yanacak. Pazartesi günü sıcaklığın 37 dereceye kadar ulaşması beklenirken, gün içerisinde hissedilen sıcaklık 40 derecenini üzerine çıkması tahmin ediliyor.

Bursalıları bunaltan bir hafta bekliyor. Salı ve çarşamba günleri de termometreler 35 derecenin altına düşmeyecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (4 TEMMUZ 2020)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ