Bursa
Açık
30.2°

Bursa'nın Covid-16'sı! Sınavdan çaktın, bütünlemeye kaldın...

BURSA , 18 Haziran 2020 Perşembe, 14:58

FETÖ'cü Nezir'in Olay Medya'da yaptıkları enBursa.com'un haberleriyle belgelendi. Yetmedi, AK Parti'yi nasıl karıştırdığı, kimleri kimlere kırdırmaya çalıştığı da ortaya çıktı. Boyan döküldü Nezir! Sen sorduğumuz basit sorulara da cevap veremedin. Senin ne olduğunu bütün Bursa biliyor. Sen Covid-16'sın!

Bursa'nın Covid-16'sı! Sınavdan çaktın, bütünlemeye kaldın...

Evet, Nezir Efendi! Sana sorduğumuz sorunun ne olduğunu bütün kamuoyu biliyor. Cevabı da çok basitti. FETÖ'cülüğü yargı kararlarıyla tescillenen o iş adamlarından para almış mıydın? Ne kadar almıştın?

Okuyucularımız takip ediyor. Günlerce süre verdik sana. Yetmedi, bir sürü de ipucu verdik. Yetmedi, açık uçlu sınavını dört seçeneğe bile indirdik. Ama sen ne yaptın? Şantajcılığa, müfteriliğe, itibar suikastçiliğine, hedef çarpıtmaya devam ettin. Klasik FETÖ taktileri yani...

Evet, Nezir Efendi! Süren doldu artık. Sorduğumuz sorulara cevap vermedin. Cevap verecek yüzün mü yok? Zaten soruların cevapları belli. Herkes senin ne olduğunu çok iyi biliyor bu şehirde!

Sen gazetecilik mesleğinin yüz karası, sen AK Parti içindeki mikser, sen FETÖ'nün gönül çiçeği, sen Bursa'nın başına bela bir virüssün!

Sen Covid-16'sın!

BÜTÜNLEME HAKKIN VAR MERAK ETME!

Evet Nezir, soru kağıdını aldın ama sana verilen sürede cevap kağıdını teslim etmedin. Oysa sen de biliyorsun ki cevaplaman gereken sorular bu kadarla sınırlı değil. Sana sorulacak yeni sorular da var.

Sen bu sınavdan çaktın. Çaktın ama merak etme bütünleme hakkını saklı tutuyoruz. Bütünlemede yeni sorular da çıkacak karşına. Merak etme, kolay sorular, ilk sorularla bağlantılı konular.

Hadi bütünleme sınavının yerini de söyleyelim: Dağyenice...