Bursa
Çok Bulutlu
18.8°

Bursa Gıda Mühendisleri Odası'nda Durmuş dönemi

BURSA , 27 Ocak 2020 Pazartesi, 18:26

Hafta sonu gerçekleşen TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi olağan genel kurulunda Serkan Durmuş başkanlığa seçildi.

Bursa Gıda Mühendisleri Odası'nda Durmuş dönemi

Seçimde TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi'nin son iki dönem Başkanlığı'nı yürüten Lale Yıldız ile odanın dört dönem başkanlığını yapan Serkan Durmuş yarıştı.

Serkan Durmuş, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Bursa Şubesi'nin 2020-2022 yılları 7. dönem Başkanı oldu.

"Bize Yenilik Gerek" mottosuyla başarılı bir seçim süreci geçirdiklerini ifade eden Serkan Durmuş, şunları söyledi:

YENİLİKÇİ PROJELER DÖNEMİ

"Mesleğimiz ve odamız adına başarılı bir seçim sürecini tamamladık. Yeni dönemde hep birlikte meslek örgütlerimiz ve meslektaşlarımızla beraber yeni projeleri ve yeni fikirleri hayata geçireceğiz. Bu yola çıkarken hedeflerimiz ve projelerimizle yola çıkmıştık. Bu süreçte bizlere katkı sağlayan ve destek olan tüm meslektaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde gece-gündüz demeden mesleğimiz ve odamız adına çalışmalar yapan tüm ekip arkadaşlarıma ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca, odamızın önceki dönem Başkanı, sevgili arkadaşımız Lale Yıldız ve ekibindeki meslektaşlarımıza da çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. İnanıyorum ki, yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde mesleğimizi daha yukarılara taşıyacağız. Bursa'da nerede gıda konuşuluyorsa, bizler projelerimizle orada olacağız."