Bursa
Açık
5.7°

Bursa Gaziantepliler Derneği'nden Bursaspor'a dev destek

BURSASPOR , 24 Ocak 2020 Cuma, 12:12

"Yeniden Büyük Bursaspor Kampanyası"na aldıkları 100 forma ile katkı sağladıklarını belirten Bursa Gaziantepliler Derneği Başkanı Bilal Şengüloğlu, destek mesajını yineledi.

Bursa Gaziantepliler Derneği'nden Bursaspor'a dev destek

Bursaspor'un eski günlerine dönmesi amacıyla başlatılan 'Yeniden Büyük Bursaspor' kampanyasına bir destek de Bursa Gazianteplilier Derneği'nden geldi. Bursaspor'a destek amacıyla 10 bin TL değerinde 100 forma aldıklarını dile getiren Bursa Gaziantepliler Derneği Gaşkanı Bilal Şengüloğlu, "Yeniden Büyük Bursaspor özlemi ve sevdasıyla, Bursa'da yaşayan Gaziantepliler olarak takımımızın yanındayız. Bizler Gaziantep'te doğduk ama doyduğumuz yer Bursa'dır. Bursa Gaziantepliler Derneği olarak, üyelerimizle birlikte başta sanayicimiz Erkut Dikici olmak üzere yardım kampanyasına destek amacıyla 10 bin TL değerinde 100 formayla katılıyoruz" ifadelerini kullandı.

Diğer hemşeri derneklerine örnek teşkil edecek bu hamle hakkında konuşan Şengüloğlu, "Bizler Bursa'yı ve Bursaspor'u seviyoruz. Bursa'ya aidiyet duyuyoruz. Bursaspor divan ve genel kurul üyesi hemşerilerimiz var. Bursaspor tribünleri dolduran başta şahsım olmak üzere binlerce Gaziantepli hemşehri taraftarlarımız var. BTSO Başkanımız Sayın İbrahim Burkay öncülüğünde başlayan kampanyaya destek olan Bursa Valimiz Sayın Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş'a ve tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bursa Gaziantepliler Derneği olarak destek olduğumuz bu kampanyaya tüm hemşehri derneklerinin de destek olacağına yürekten inanıyorum" şeklinde konuştu.