Bursa
Açık
22.6°

Bursa EYT'ye görkemli açılış

BURSA , 24 Ağustos 2019 Cumartesi, 15:16

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (EYTSYDD) federasyonlaşma kararı doğrultusunda açılan il derneklerine bir yenisi daha eklendi.. Bilecik'in ardından Bursa Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği de (BEYTD) törenle açıldı.

Bursa EYT'ye görkemli açılış

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (EYTSYDD) aldığı federasyonlaşma kararı doğrultusunda il dernekleri birer birer açılıyor.

BEYTD BAŞKANI ÖLÜÇ: ÇÖZÜM MÜCADELEYLE GELECEK

Şu ana kadar 11 il derneği resmi kuruluş işlemlerini tamamlarken, il derneklerinin açılışları törenle yapılıyor.

ÖZGÜR ERDURSUN: GÜÇLÜDEN DEĞİL HAKLIDAN YANA

Bilecik'in ardından bugün de Bursa Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği (BEYTD) törenle açıldı.

AÇILIŞ TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR

Derneğin Uluyol Adliye karşısındaki merkezinin bulunduğu Bilgi İş Merkezi önünde düzenlenen törene EYTSYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak, Başkan Yardımcısı Mustafa Avcı ve İl Temsilcileri Koordinatörü Alper Özüpak'ın yanısıra CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, siyasi partilerin ve sendikaların Bursa'daki temsilcileri ve çok sayıda EYT'li katıldı.

ÖZÜPAK: BİZİM ALNIMIZ AK

BEYTD'nin açılış töreninde İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Gebze, Trakya, Bilecik, Bolu-Düzce-Sakarya, Samsun, Çanakkale, Kütahya EYT derneklerinin temsilci, başkan ve yöneticileri de Bursa'daki EYT'lileri yalnız bırakmadı.