Bursa
Açık
33.5°

Bursa Emniyet Spor'dan gururlandıran performans

SPOR , 13 Ocak 2020 Pazartesi, 16:55

Bursa Emniyet Spor Kulübü, Liseler Arası Türkiye Boks Şampiyonasına katıldı. Emniyet Sporlu boksçular gösterdikleri performansla takdir topladı.

Bursa Emniyet Spor'dan gururlandıran performans

Bursa Emniyet Spor Kulübü Boks Takımı çalışmalarının karşılığını almaya başladı 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim yılı okul sporları faaliyet programında yer alan Liseler Arası Türkiye Boks Şampiyonası 42 ilden 214 sporcunun katılımı ile Erzurum'da gerçekleşti.

Şampiyonaya Medicana Hastenesi sponsorluğunda 2 sporcu ile katılan Emniyet Spor Boks Takımı 2 sporcusu elemeleri geçerek çeyrek finale yükselme başarısı göstermiştir. 52 kg spocusu Sedat Uludağ çeyrek finalde elenerek turnuvaya veda ederken 91 kg sporcusu Süphan Semih Söylemez yarı finale çıkma başarısı göstermiştir. Yarı final maçında elenerek bronz madalya alarak Türkiye üçüncüsü olarak turnuvayı tamamlamıştır.

Emniyet Spor Kulübü Başkanı Sn. Ersin Yazıcı, Yönetim Kurulu adına sporcuları Süphan Semih Söylemez ve Sedat Uludağ ve antrenörler Ahmet Aca ve Faruk Çevik'i tebrik ederek desteklerinin devam edeceğini paylaştı.